img21

K Tera – patch 13.6.2013

.Už víme, co na nás korejští vývojáři chystají v podobě nových instancí. Pojďte se ale podívat na nový, neméně zajímavý patch včetně letních eventů.

 

Před pár dny distributoři EU Tery i NA Tery oznámili, že pro své hráče chystají spuštění 20v20 BG a nový politický systém - aliance. EU Tera žádné datum nestanovila, ale v NA oznámili, že všechny tyto velké změny nastanou 2.7.2013.

Dále se zmínili o letních eventech a nových kostýmech (předpokládám, že budou pirátské, podle obrázku, který byl zveřejněn v NA – níže)

 

 

Konkrétnější informace zveřejním, až vyjde oficiální patch notes pro NA a EU.

 

A teď už k tomu, co se chystá v K Teře.

 

Summon Party

Skill se nadále nebude moci použít poblíž vstupu do instancí: BT, FoK, AC,MC, KN

(U KN se sice nedá použít, ale půjde to u ET, tak alespoň by se to takto dalo trošku zneužít)

 

NPC

V hlavních městech budou umístěni nové NPC kvůli letnímu eventu. Dále budou taky ve dvou festivalových lokacích – Bastion a Serpentis Isle. Dle všeho se budou NPC vznášet na létajícím koberci, který údajně půjde z eventu získát – Nový mount!!!

 

Zjednodušení základní lokace

Za quest „Two- headed Devil“ získáte větší množství XP – 3.200 -> 3.840

 

MC změny

hlavně se týkají bosse Hrathgol – změní se status štítu, který si nahodí při 70% a 20% před tím, než dojde doprostřed místnosti. U hard modu se při 20% nasummoní stejné množství servitorů jako při 70%.

Zvýší se drop rate pírek – Shandra´s Quill

 

Blu´s Blue Gift Box Event

Hráč obdrží každou hodinu hraní poštou balíček (od 13.6. do 27.6.). Maximálně může dostat 5 balíčků denně. V balíčku je šance na získání Fairy weapon skin (pink Icetouch)

 

 

Special PC Bang Event

Za jednu hodinu hraní s PC Bang (nevím co to je) dostanete další box, který pro změnu obsahuje School Uniform (black) pro Humanky, Castaničky a Elfky a School Uniform (Blue Ribbon II) pro Elinky.

Event běží od 13.6.